пятница, 26 сентября 2014 г.

Стежками партизанської слави Щороку 22 вересня в нашій державі традиційно відзначається День партизанської слави, як шана людям, які своїм життям наближали День Перемоги.
Це всенародне  свято, яке визнане державним, як день вшанування великого незабутнього подвигу партизан і підпільників, які добровільно, по велінню свого серця вступили в криваву боротьбу з німецько-фашистськими загарбниками.
Не став винятком цей день і в цьому році, так в районній бібліотеці відбулася зустріч учнів старшокласників Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з ветераном Великої Вітчизняної війни, істориком-краєзнавцем Лоханським Й. В. та учасником АТО Володько С. М.
Йосип Володимирович не лише  розповів про партизанів та партизанський рух Андрушівського району, а й представив учням свою книгу «Патріоти». Автор розповів про свою багаторічну дослідницьку роботу, про те, що не лише вивчив сотні архівних документів, а й зустрічався особисто з народними месниками, записував їх спогади.
Війна...   У цьому слові біль і розпач матерів, стогін поранених, плач сиріт. Це чорна ганебна сторінка в історії людства, подія, від якої мимоволі здригаєшся і тихенько помолишся, щоб так більше не повторилося. Але не судилося й не гадалося нашій державі, що в мирний час теперішні сини і доньки будуть віддавати своє життя і проливати кров за Україну, повторювати подвиг дідів за свободу та незалежність. Саме про сьогоднішні трагічні події на Сході України не залишили байдужими молодь спогади Сергія Миколайовича Володько.
На згадку про цю хвилюючу зустріч діти подарували запрошеним гостям квіти і щиро побажали їм міцного здоров’я, особистого щастя, довгих років життя і миру на землі.

                                                                     ...
                                Мир на землі – це дім і мама, й тато,
                                Й любові стільки – просто через край!
                                Це та земля, де щастя є багато
                                І в кожній хаті – хліба коровай...    

Комментариев нет:

Отправить комментарий